Маичка AC/DC – „For those about to rock”

1,490 ден

Маичка AC/DC – „For those about to rock”

Достава на цела територија на РСМ преку ЕМС на Македонски Пошти во рок од 48 часа.

Цена за достава 150,00 денари

LLMMSSXLXL
белабелакафенакафенацрвенацрвена
Clear
SKU: N/A Category:

Description

Маичка AC/DC – „For those about to rock”

Земја на потекло: Англија

Достава на цела територија на РСМ преку ЕМС на Македонски Пошти во рок од 48 часа.

Цена за достава 150,00 денари

Additional information

Големина

L, M, S, XL

Боја

бела, кафена, црвена

0