OLD SCHOOL TECHNO

200 ден

20 in stock

Category:

Description

Придружете ни се заедно да ги почувствуваме одличните звуци, да придонесеме сите кон страста и лојалноста према нашите пријатели од глобалната музичка фамилија! Ова е за сите rave-ри кои сакаат и знаат да уживаат во совршената хармонија со звукот на електронската музика.

Картите се по цена од 200 денари до 21-ви февруари

0